فیلترشکن ssl (آپدیت شد) - جدیدترین فیلترشکنهای ایران و جهان www.mili1000-web10.tk
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1389

جدیدترین فیلترشکنهای امروز (ssl) با سرعت عالی  

 

https://rapidout.info  جدید   

https://rapidpass.info جدید   

https://blogcasternow.com جدید    

 

 

آپدیت شده  ساعت:۱۸:۲۰

 طرز کار این فیلترشکنها: چند تا سایت که با rotate 13کار میکنن....ضمنا نمیشه ROT 13  رو تو صفحه ی آغازین این سایتا فعال کرد برای اینکار یه سایت فیلتر نشده مثل GOOGLEرو  اول با فلیتر شکن باز کنید بعدش  گزینه ی ROT 13    رو از بالای صفحه فعال کنید بعدش فیلتر بشکونید  

 

http://www.dogsbollocksproxy.info  جدید  

http://www.musclegainproduct.com جدید

http://freeaccessanonymous.info   جدید 

http://www.cloak-n-dagger.info/   جدید 

http://www.squirrelsnuts.info/     جدید 

http://www.skiversanon.info/   جدید 

http://www.proxycutter.info/  جدید 

http://www.slyoldfox.info/   جدید 

http://www.awolproxy.info/  جدید  

 

معلم و آموزگارهم  در پیامک فیلتر شد!

به دنبال بازداشت مسئولان مجامع صنفی معلمان در روزهای اخیر،پیامک های دارای مضامین مربوط به معلم و دبیرو آموزگار هم به صف محدودیت ها شبکه پیامک کشور پیوست.در استانه روزمعلم،نگرانی مقامات امنیتی و مخابراتی کشور از استفاده از پیامک به عنوان یک رسانه برای دعوت به تجمع و بیان نارضایتی معلمان موجب شد سانسور هدفمند پیامک ها در دستور کار قرار گیرد.

 


بنابر گزارش خبرنگار جرس از روز شنبه 11 اردبیهشت ماه سیستم مخابرات کشور با استفاده از نرم افزارهای وارداتی هرگونه پیامک مربوط به روزمعلم،با مضامین های سیاسی یا حتی بدون مضمون سیاسی راسانسور می کنند.سانسور گسترده پیامک حتی شامل تبریک روز معلم نیز می شود.

این در حالی است که در رسانه های رسمی نیز در قیاس با سال های گذشته کمتر نامی از روز معلم
برده می شود.گفتنی است بازداشت مسئولان انجمن صنفی معلمان و سازمان معلمان بازتاب گسترده ای در میان این قشر داشته است.

اختصاصی / اعتراض گسترده دانشجویان دانشگاه تهران به حضور بی سروصدای احمدی نژاد
: دانشجویان دانشگاه تهران ظهر امروز پس از آنکه از حضور بی سرو صدای احمدی نژاد در دانشگاه خود مطلع شدند، با اجتماع در مقابل محل سخنرانی به حضور وی به اعتراض پرداختند. بنا بر اخبار رسیده از دانشگاه تهران به جرس، صبح امروز محمود احمدی نژاد بدون اطلاع قبلی و تبلیغات به تالار ابن سینای دانشگاه تهران رفته و به مناسبت روز معلم  به سخنرانی پرداخت.

  

 دانشجویان که از این حضور بدون اطلاع و ناگهانی اطلاع یافتند نسبت به حضور احمدی نژاد  معترض شده و با تشکیل تجمع بزرگی مقابل محل سخنرانی وی به اعتراض و سردادن شعار علیه وی و دولتش پرداختند.

 

به گزارش خبرنگار ما از تهران، این مراسم در تالار ابن سینای دانشگاه برگزار شد و حضور گارد ویژه نیروهای انتظامی بسیار چشمگیر بود.

 

نیروهای گارد اجازه ورود دانشجویان را به داخل سالن نمی دادند .

 

  گفته می شود تنها دانشجویان بسیجی اجازه حضور در تالار را داشتند که با هماهنگی قبلی وارد سالن می شدند. 

  

این دانشجویان که تعدادشان را صدها تن تخمین زده اند، سپس به سمت سردر دانشگاه تهران رفته و شعارهایی نظیر«دولت کودتا، نمی خواهیم، نمی خواهیم»، «نصرمن الله و فتح قریب، مرگ بر این دولت مردم فریب»، «احمدی حیا کن، دانشگاه رو رهاکن»،«مرگ بر دیکتاتور»، «یا حسین، میرحسین»،«موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد» ؛»دیکتاتور بدونه به زودی سرنگونه » و... پرداختند.

 

حضور مسوولان و ماموران حراست دانشگاه در این بین قابل توجه بود به طوری که در اوایل تجمع آنها با اتومبیل های خود به میان تجمع دانشجویان رفته و سعی در پراکنده کردن آنها داشتند که موفق نشدند و دانشجویان دقایقی بعد دوباره شروع به تجمع کردند.

free counters
Free counters